Servis Honda

V našem autoservisu Honda PM Automotive dostane vaše auto stejnou péči jako v autorizovaném servisu a zároveň ušetříte. Objednejte se k nám a získejte výhodnou cenu za servis vašeho vozu a garanci kvality.

Kontakt

PM Automotive s.r.o.

Adresa: Strakonická 50, 159 00 Praha (příjezd z ulice Za Ploty)
Tel.: 735 756 868
Mimo pracovní dobu: 725 285 432
E-mail: info@pmautomotive.cz
Oteviraci doba: Po–Pá 08:00 – 18:00 So–Ne: po dohodě

Proč si vybrat neautorizovaný servis Honda PM Automotive?

Ušetříme vám v průměru 30% z celkové ceny opravy

Hlavním důvodem proč majitelé automobilů vyhledávají náš neautorizovaný servis je samozřejmě cena. V průměru dokážeme vždy ušetřit našim zákazníkům 30% z celkové ceny za údržbu nebo servisu zánovního auta oproti autorizovanému servisu Honda.

Používáme pouze kvalitní náhradní díly, které nakupujeme u našeho partnera ELIT

Za existenci našeho autoservisu nám prošlo rukama spoustu značek a typů aut s různými závadami. Máme tedy velké zkušenosti a dohromady s kvalitními díly dokážeme převážně vždy každou opravu vyřešit efektivně, co nejlevněji a hlavně nejrychleji.

‍Cenu za služby v našem autoservisu Honda vám řekneme vždy předem

Jak už se vám někdy mohlo stát, že jste přijeli pro opravené auto do servisu a divili jste se konečné ceny za opravu, to se vám u nás nikdy nestane. Jakmile zjistíme závadu či se dostaneme do situace před opravou, kdy vám dokážeme sdělit rozsah práce, tak si s vámi nejdříve potvrdíme cenu za opravu.

Moderní vybavení autoservisu a tým plný zkušených automechaniků

Při výkonu naší práce používáme pouze moderní techniku, která společně s našimi automechaniky zajistí nejvyšší kvalitu odvedené práce.

Služby